
Volg F1Maximaal.nl op Google
Stel ons als voorkeursbron in om onze artikelen vaker op Google te zien
Voeg toe als voorkeursbron op GoogleDe crash tussen Max Verstappen en Lance Stroll in de tweede vrije training voor de Grand Prix van Portugal had eenvoudig voorkomen kunnen worden, vindt voormalig Formule 1-coureur Johnny Herbert. In zijn ogen had de Red Bull Racing-coureur niets te zoeken naast Stroll.
Dit vertelt Herbert na afloop van de tweede vrije training bij Sky Sports F1. 'In mijn ogen had Max zich eerder terug moeten trekken. Hij reed namelijk al niet meer op de ideale lijn, maar in het midden van de baan. Zijn ronde was daardoor hoe dan ook vernietigd', becommentarieert de Brit.
'Ik zie daarom ook niet waarom Lance zijn lijn had moeten opgeven', vervolgt Herbert. 'Hij heeft het recht m daar te blijven rijden, want ook hij was op dat moment bezig met een snelle ronde.' (Foto: Red Bull Content Pool / Getty Images)
Harry Verolme krijgt de passie voor racen – en al het andere dat met auto's te maken heeft – met de paplepel ingegoten door zijn vader, die de zondagen al achter de buis gekluisterd doorbrengt. Wanneer na verwoede pogingen blijkt dat hem het racen zelf niet afgaat, wendt hij zich tot schrijven, met alle gevolgen van dien.
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties
- Toto Wolff..., ik begrijp je euforie. Maar zullen we eerst even afwachten hoe Kimi Antonelli reageert als het hem een aantal keren flink tegenzit? Pas dan kan namelijk zijn mentale (veer)kracht worden gemeten c.q. beoordeeld.
Glenny02-11-2026 - dit klinkt anders dan vorig jaar, Norris werd wel gefeliciteerd, maar er werd ook schouderophalend naar gekeken door den een en den ander...🙄
VeeWeetje02-11-2026 - het was niet volgens het boekje, maar of je daar nu gridstraffen voor moet uitdelen???
VeeWeetje02-11-2026 - Laat Kimi nou gewoon Kimi zijn, droeftoeter. Je merkt vanzelf wel of het er meer of minder worden dan Verstappen en Hamilton.
peterheijnen3302-11-2026 - 😂🤣😂
wg02-11-2026 - Onze grote vriend Hamilton houdt niet van 'do or die', hij houdt van 'do or you die'.
peterheijnen3302-11-2026 - Neem het hem niet kwalijk, een narcist zonder spiegels is totaal hulpeloos.
peterheijnen3302-11-2026 - Ik denk dat het vooral ook geluk is om zo vroeg in je carrière de beschikking te hebben over de beste auto, althans zeker in de eerste helft van het jaar. Daar heeft hij zonder al te veel druk zijn voorsprong kunnen maken en was hij eigenlijk al niet meer in te halen. Hij moet het dan nog wel doen, maar de druk is er niet om elke race eerste te worden,. Door die voorsprong kon hij het zich ook permitteren om een aantal races niet te winnen en hoefde ook geen onnodig risico te nemen. Dat is iets anders dan dat je echt head to head om het kampioenschap vecht. Niet te min, hij heeft het verdiend.Monic Armiento-Hissink02-11-2026
- ehhh, dus een plaats teruggezet op de grid worden na die aanvaring met Lawson was dus terecht? Vind ik niet hoor, het was maar tijdens een training.DanielDruff02-11-2026
- Die twee zijn maar wat happy om penalty's uit te delen. Ze zullen het allicht jammer hebben gevonden dat ze Max dit keer niks konden aannaaien.Monic Armiento-Hissink02-11-2026
















