Uitslag kwalificatie Grand Prix van Rusland (2021) Formule 1 zaterdag, 25 september 2021 om 15:22
Lando Norris heeft verrassend poleposition weten te pakken voor de Grand Prix van Rusland. Op een nat circuit wisten de coureurs op het laatste moment voor een verrassing te zorgen, door allemaal naar de slicks over te stappen. Want ook Carlos Sainz en George Russell wisten te verrassen door ervandoor te gaan met de tweede en derde startpositie. Lewis Hamilton is pas terug te vinden op P4.
loading
Volgens mij hebben ze daar wat teveel carnaval gevierd. Ik denk dat als Hamilton vorig jaar al niet met de wagen weg kwam, dat die nu de wagens veel complexer zijn er ook niet mee weg komt. Ik denk dat Hamilton de dag dat die het contract bij Ferrari ondertekend heeft, tot op heden spijt van heeft. Ja, ik zou het ook erg jammer vinden, hoor.
Zijn manier van racen is zo 'n genot om naar te kijken! BellBoy, hij wil aandacht en laten we het hem niet geven.
Als ik hem zie doe ik mijn parachute aan simpel omdat ik zover boven hem sta dat ik hoogtevrees krijg en bang ben voor een misstap.
Ik geniet van zijn reactie want hij laat zien dat ik hem heb waar ik hem hebben wil. Dat is een heel mooi compliment van Smeedly. Daar kunnen Hamilton met zijn mode Norris die niet zo wil zijn als Max en die jaloerse Russel dus echt niet tegen op, ze kunnen alleen maar klagen over Max. Als je deze site wel erkend als een Max' fansite, maar desondanks iedereen hier jouw mindere acht, dan kom je dus hier met het doel om moedwillig ergernis en controverses te zaaien en te stoken!
Je hebt vervelende narcistische afwijking knaap. Dat kan duiden op socio- dan wel psychopatie. Laat je helpen!
@redactie
Als dit gedrag niet beloond wordt met een rotschop, dan krijgen jullie het wel heel moeilijk om ooit nog iemand blokken!
Dit is de zoveelste aanval op Max fans!
Ik zeg: BASTA! 😂🤣😂
Zou me niks verbazen ... Als ze bij de start van hun lijn kunnen komen. Zouden ze daar bij de wedkantoren ook een weddenschap voor hebben, hoeveel auto's komen er bij de eerste race start niet van de lijn? Piastri die slaafs Stella’s mening deelt, terwijl zijn teamgenoot vindt dat Verstappen niet moet zeuren over de nieuwe opzet.
Trouble in paradise, in team McLaren ? … Ik ook, maar het is niet mogelijk dat vier teams niet op de grid staan, er is een regel dat er minimaal 9 teams op de grid kunnen staan, dus goed gekeurd om te starten, dat ze bijvoorbeeld door te langzaam te zijn niet aan de 107 %regel kunnen voldoen staat daarbuiten, er moeten gewoon meer auto's op de grid staan om een kampioenschap te kunnen starten, dus eigenlijk staat de FIA met de rug tegen de muur, hebben zichzelf in de voet geschoten om maar relaxed achterover te leunen en maar kijken waar het schip strand. Loading