Verstappen schaterlacht om antwoord van Tsunoda: 'Jij ziet er zeker uit als een duiveltje!'
Max Verstappen
Volg F1Maximaal.nl op Google
Stel ons als voorkeursbron in om onze artikelen vaker op Google te zien
Voeg toe als voorkeursbron op GoogleRed Bull Racing biedt de fans af en toe een uniek kijkje achter de schermen middels de Behind The Charge-video's op het YouTube-kanaal van de Oostenrijkse renstal. De vorige editie van deze serie ging over Max Verstappens tweehonderdste race voor het team. Ditmaal werd het raceweekend in Mexico in beeld gebracht, inclusief een grappig gesprekje tussen de twee coureurs.
De Behind The Charge van augustus draaide om Verstappens jubileum bij Red Bull, waardoor hij best veel aan het woord kwam en ook veel anderen over Verstappen spraken. Red Bull deed het voor het weekend in Mexico-Stad net iets anders. Laurent Mekies, performance engineer Tom Hart en wat andere ingenieurs en monteurs kwamen onder andere aan het woord om over de nieuwe energie in de garage te spreken.
Lees ook
Het lijkt erop dat iedereen er nu nog positiever in staat dan voorafgaand aan de zomerstop, en dat is ook bij de rijders te merken. 'Yuki, waar ga jij heen?' vraagt Verstappen als ze samen in de auto zitten naar het circuit. 'Waarheen?' vraagt Yuki Tsunoda. 'Naar de hemel of naar de hel?' vervolgt Verstappen. 'Nou, ik hoop de hemel, maar de hel kan ook', antwoordt de Japanner. 'Ben je een engel dan?' vraagt Verstappen verder.
'Zie ik er zo uit?' vraagt Tsunoda enigszins verbaasd. 'Nee!' lacht Verstappen. 'Nou, jij ziet er zeker uit als een duiveltje!' reageert Tsunoda dan, waardoor Verstappen hard moet lachen. Terwijl de sfeer ontspannen is, was Mexico een van de moeilijkste weekenden na de zomerstop. De auto deed niet wat Verstappen wilde en dat leek zeker te maken te hebben met de specifieke omstandigheden van het circuit op 2200 meter hoogte.
De tekst gaat verder onder de video.
Hoofdstrateeg in vergadering
'We hebben veel geprobeerd, dus het ligt daar zeker niet aan', zei Verstappen na de kwalificatie. 'Helaas viel het allemaal niet samen. In sommige gebieden hebben we een stap gezet, in andere gebieden totaal niet.' Hij wist al vroeg in het weekend dat het tijdens de race niet veel beter zou worden. Red Bull kwam echter met een andere strategie, waardoor het op zondag toch beter ging dan verwacht. Verstappen was de enige die op de mediums startte.
'Ik raad aan dat we beide auto's op de mediumband laten starten', zegt Hannah Schmitz in de vergadering van Red Bull. De video laat de debrief na de kwalificatie in Mexico zien. 'Ik denk dat het starten op de softband aan het begin van de race voordelig kan zijn, maar het is een risico dat de band sneller slijt, vooral in verkeer of in een gevecht. Het zal lastig zijn om die band dan volledig te managen.' Schmitz had het zeker bij het rechte eind.
Briljant verhaal
Aan het einde van de video is Verstappen opnieuw aan het woord en geeft hij wat afsluitende woorden: 'Ik denk dat het een goed resultaat voor ons was, vooral om na een moeilijk weekend alsnog op het podium te eindigen. Ik hou van wat ik doe en ik hou ervan om met deze mensen in dit team te werken. We zullen alles geven tot het einde. Als het genoeg is, dan is het een briljant verhaal. Als dat niet zo is, kunnen we nog steeds trots zijn. De ommekeer is erg indrukwekkend.'
Lees ook
Bij Shanna is de Formule 1 er met de paplepel ingegoten. In huize Lutgert is het autosport voor en autosport na. Naast de koningsklasse hield ze ook de verrichtingen van de Nederlanders in de Porsches, het WEC en de ELMS bij. Als voormalig adjunct-hoofdredacteur hield ze de lezers vanaf het circuit en ernaast op de hoogte van al het nieuws.
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties
- Heerlijk die metaforische volzinnen die je gebruikt om het beschrijven
VeeWeetje06-11-2026 - Supermax... 😂🤣👍
Glenny06-11-2026 - Mag hij de rest van dit seizoen vast mee beginnen.
Supermax-06-11-2026 - In werkelijk alles op Max willen lijken, terwijl die gast niet eens over 10% van Max zijn talent beschikt, veel genanter gaat het niet worden. Tja, waar Max werd gezien als de beste coureur toen deze gast de titel kreeg dankzij de FIA, heeft niemand deze gast een waardig kampioen gevonden. Btw, Max wordt ook dit seizoen 'gewoon' als de beste coureur gezien, ondanks zijn auto. Vraag me af of Norris zich ondertussen niet kapot schaamt, omdat hij vond dat hij hetzelfde zou moeten verdienen als Max en Lewis, lachwekkend!!!SennA06-11-2026
- Nee Norris was duidelijk een eendagsvlieg, nog met hulp van papa's centen ook.
Supermax-06-11-2026 - Nee, Max werd nog vicewereldkampioen, Norris zal dat nog niet eens worden.Monic Armiento-Hissink06-11-2026
- Of dat de echte reden is weet ik niet, het is in ieder geval niet wat hij hier zelf over gezegd heeft. Hij doet dat eerder uit bijgeloof. Hij heeft eerder wel met nummer 1 gereden maar dat werd geen succes. Nummer 12 is zijn geluksgetal.Monic Armiento-Hissink06-11-2026
- Silverstone / Cops / Verstappen met 50g+ in de vangrail? Was zeker een bewijs van hoe fair LH is?MadMax06-11-2026
- de Daily Mail, wie leest die rotzooi? Hamilton is gewoon een verwaande kwast. Ik hoop dat Leclerc hem volgend seizoen iedere race verslaatFrits6106-11-2026
- Maar Senna, dan wel een ‘Spitting image’ versie van Bottas …
MaxMaximaal06-11-2026



















