
Volg F1Maximaal.nl op Google
Stel ons als voorkeursbron in om onze artikelen vaker op Google te zien
Voeg toe als voorkeursbron op GoogleKees van de Grint zag Max Verstappen ook in Singapore weer op een ontzettend hoog niveau presteren. De voormalig bandenexpert is van mening dat de coureur van Red Bull Racing en niet het team de credits verdient voor het binnenhalen van de tweede plaats. De 28-jarige Nederlander reed volgens hem als een echte wereldkampioen.
Voor het derde achtereenvolgende Grand Prix-weekend wist Verstappen wat van zijn achterstand op McLaren-coureurs Oscar Piastri en Lando Norris goed te maken. Na overwinningen in Italië en Azerbeidzjan moest de Limburger in Singapore weliswaar genoegen nemen met de tweede plaats achter Mercedes-kopman George Russell, maar hij wist het McLaren-duo wel achter zich te houden.
Dat werd voorafgaand aan het raceweekend allerminst als een zekerheid gezien. Het Marina Bay Street Circuit is het enige circuit waarop Verstappen nog nooit wist te winnen en ook Red Bull presteerde in het recente verleden niet altijd goed op het stratencircuit in Singapore. Hoewel Verstappen afgelopen weekend wederom niet wist te zegevieren op het Marina Bay Street Circuit had hij wat Van de Grint betreft wel alle reden om tevreden te zijn.
De voormalig bandenexpert is namelijk bijzonder lovend over het optreden van de viervoudig wereldkampioen. 'Ik heb afgelopen race weer 'de wereldkampioen' zien rijden en dan heb ik het over Verstappen', opent Van de Grint in het Viaplay-programma In de Slipstream. 'Ik heb dit al vaker gezegd, maar ik vind dat Max dit jaar beter rijdt dan ooit, ook al waren de resultaten er niet altijd', vervolgt de 74-jarige analist.
De tekst gaat verder onder de afbeelding.

Verstappen won niet in Singapore, maar bleef wel beide McLaren-coureurs voor.
Dat het de laatste tijd beter gaat, komt voor een deel ook door de verbeteringen aan de RB21, maar Van de Grint is van mening dat dit niet moet worden overschat. 'Ik deel alle lof voor de auto niet. Als ik keek naar de beelden en luisterde naar Verstappen, dan merkte je dat hij heel veel moeite met de auto had. Ik spiegel de resultaten ook altijd een beetje aan die van de tweede rijder. Nou, dat leek helemaal nergens op. Ik vind dus dat hij (Verstappen, red.) daar een geweldige prestatie heeft neergezet, maar de cijfers laten ook zien dat hij het hele weekend twee tot drie tienden tekortkwam', aldus Van de Grint.
Kalff spreekt van slecht weekend voor Verstappen
Verstappen mag dan wel opnieuw wat punten hebben goedgemaakt van zijn achterstand op Piastri en Norris, maar de voormalig bandenexpert gelooft niet dat zijn landgenoot nog echt meedoet in de strijd om de wereldtitel. 'Eén van de McLaren-mannen moet gezien het seizoen gewoon wereldkampioen worden. Als ze dat niet worden, dan is dat een afgang.' Collega Allard Kalff is het daar roerend mee eens en hij stelt dat Verstappen op een bepaalde manier zelfs een 'slecht weekend' heeft gehad.
'Hij had een achterstand van 69 punten, terwijl er nog zeven Grands Prix te verrijden waren. Bij mij betekent dit dat je tien punten per weekend in moet lopen en dan word je wereldkampioen. En hij is geen tien punten ingelopen, dus voor Piastri en Norris was het mazzel dat Russell de wedstrijd won', besluit Kalff. Verstappen liep in Singapore dankzij een tweede plaats namelijk maar zes punten in op Piastri, die als vierde de eindstreep passeerde.
Volg F1Maximaal.nl nu ook op Google Discover om onze artikelen op Google tegen te komen. Klik op deze link en klik op 'Volgen op Google'.
Lees ook
loading
Populair F1-Nieuws
Laatste F1-Nieuws
Laatste reacties
- Wat zou Geert Wilders ervan denken.
Supermax-06-11-2026 - Grappig dat het volgens Lewis altijd aan een ander ligt. Het lag namelijk altijd aan Alonso, of aan Button, of aan Rosberg, of aan Russell en nu weer aan Leclerc. De realiteit leert ons echter dat Lewis het heel vaak heeft moeten afleggen tegenover zijn teamgenoten, vandaar dat ie bij Mercedes een midfieldcoureur naast zich kreeg, om hem iets beter te doen lijken. Maar zelfs deze midfieldcoureur moest bij tijd en wijlen voor hem aan de kant. Kun je het voorstellen? Iemand die zichzelf een GOAT vindt, moest hulp van zijn team krijgen om een midfieldcoureur als Bottas te passeren, omdat het op eigen kracht te moeilijk was. Als je dan vervolgens een midfieldcoureur als je beste teammaat ooit prijst, moet het zelfs voor de grootste Lewisfans duidelijk zijn dat zijn denkvermogen niet verder reikt dan een dronken rozijn!!SennA06-11-2026
- "Ik zou in zijn plaats zijn coureurs de levieten lezen" Zo die moest ik even opzoeken. Je had ook kunnen zeggen "de les lezen" dan begrijpen we het allemaal.
respectforALL06-11-2026 - Hamilton heeft wel een korte termijn geheugen, als er één heeft gevochten tegen Verstappen is het toch echt wel Leclerc.Peter66606-11-2026
- Het is een teamsport, de pech ging over meerdere personen, per seizoen kan iemand zomaar 2 of 3 keer pech hebben, de één noemt het pech de ander noemt het karma..Peter66606-11-2026
- Ben in het algemeen geen fan van Hamilton maar heb wel respect voor wat hij bereikt heeft. Maar ik vind het wel mooi dat hij durft te schoppen tegen het gouden paard. Er zit structureel iets fout bij Ferrari en het is mooi te zien dat hij durft en zicht uitspreekt. Of het handig is en gaat werken is het tweede, maar voor nu prima om te drukken op een pijnlijke plek.House06-11-2026
- Misschien een gek idee: "Hij is meer bezig met het winnen van races dan met tweede te worden in het WK." Maar als je alle races vanaf nu wint, dan wordt je toch tweede?
ferrynijs05-11-2026 - Lewis Hamilton? Dé Lewis Hamilton, naamgever van de Lewis Hamilton Signature Dirty Move? Hele, hele, grote LOL! 😂😂😂 https://youtu.be/t76kseCvbNc
peterheijnen3305-11-2026 - Zeker de periode met Rosberg en Alonso gemist?peter-Veenstra05-11-2026
- Met die laatste zin ben ik het helemaal eens🤣🤣🤣Bassie105-11-2026

















