'DRS zal groter effect hebben in 2017'
Formule 1maandag, 23 januari 2017 om 10:55 - Is het bij de redactie doorgedrongen dat F1 held Alex Zanardi is overleden? Ik kan er niets over vinden.
- Ik heb een heel klein stukje gezien via de vrienden van RTBF... In het duel tussen Colapinto en Hadjar bleek nog steeds dat ze ruim voor het eind van het lange rechte stuk moeten liften voor, neem ik aan, de batterijen. Ik hoef er dus verder weer niks van te zien.
- Ik heb de race per ongeluk gemist, erg jammer.🤮
- “F1 in het kort | Lindblad van de startopstelling gehaald na vertreding van Racing Bulls”
Vertreding, een nieuw woord, interessant.
- Russell is als de door de fabrikant opgegeven specificaties van een accu, de maximale duur en prestaties worden echter alleen bereikt met wind mee en heuvel af.
- Heb de race niet eens gekeken, wel leuk dat Max plaats 5 heeft weten te bemachtigen Hamilton voor gebleven. Maar al zo vroeg gaan remmen dat de bocht totaal onbelangrijk wordt zegt genoeg.
- Nou het is me wat zeg… het lek is boven, laat me niet lachen! Het is na weken niks nog altijd niks, beetje voor Jan piep rijden en hopen op een uitvaller… wat een ellende allemaal! Het is net of je een spelletje zit te kijken gespeeld door een paar bejaarden
- Deze vent moet echt wat aan doen wat een galbak mag toch o hooen dat het team terugval krijgt 🤮🤮🤮
- We hebben een vertegenwoordiger op het circuit, we zijn er niet zelf, EL.
Die advertenties zijn helaas een noodzakelijk kwaad. Dat is juist waarmee we de site levend kunnen houden. Helaas, maar het is niet anders.
We doen het aardig, wat de advertentie-inkomsten betreft (onze enige inkomsten), maar we kunnen er helaas niet mee stoppen, dan stop de site ook vanzelf, m.a.w., het is een noodzakelijk kwaad.
- Ik denk het ook, dat opvallen bedoel ik.
Wat echter niet goed werkt is dat hij zichzelf na een paar dagen of weken vervolgens volkomen tegenspreekt. Da's niet zo slim ...
Loading